Вакцина TicoVac і TicoVac Junior - високоякісна вакцина австрійського виробництва, призначена для захисту від кліщового енцефаліту.

Дата
Кліщовий енцефаліт - вірусне захворювання нервової системи, яке передається через укус кліща. Інкубаційний період зазвичай триває 2-30 днів, після чого виникають симптоми енцефаліту: лихоманка, сильний головний біль, погіршення координації, тремор. Захворювання небезпечне своїми наслідками-смертність від кліщового енцефаліту складає 2-20%, а у 20% перехворілих залишаються стійкі неврологічні і психічні порушення. Специфічного лікування цієї інфекції на сьогоднішній день не існує, і вакцинація-кращий спосіб захистити себе.

Навіщо потрібна вакцинація проти кліщового енцефаліту, і в чому різниця між щепленим і нещеплених людиною?
Щеплення від кліщового енцефаліту (як і будь-яка інша) потрібна для того, щоб «навчити» імунну систему визначати вірус і боротися з ним. В процесі вакцинації з'являються антитіла, в разі зустрічі їх з вірусом вони його розпізнають, знищать і попереджають розвиток інфекції.

Як давно проводиться імунізація проти кліщового енцефаліту?
Розробка засобів і методів специфічної імунопрофілактики кліщового енцефаліту почалася практично відразу після відкриття збудника цієї важкої нейроінфекції. Уже в 1937 - 1938 рр. були отримані і випробувані перші імунні сироватки від тварин. У 1938 р розпочато роботи зі створення вакцини. Дані про ефективність проведення масових вакцинацій проти кліщового енцефаліту в ендемічних регіонах з'явилися вже в перші роки створення і застосування вакцини - число випадків захворювання було знижено в 8-10 разів.

Кому показана вакцинація?
Вакцинація показана клінічно здоровим людям (дітям з 12 місяців), які проживають на ендемічної по кліщового енцефаліту території або перебувають на ній. Вакцинація проти кліщового енцефаліту включена до Календаря профілактичних щеплень за епідемічними показаннями. Призначити вакцинацію повинен лікар після відповідного огляду.
Call Close
Leave your phone and we will contact you!
Or you can call us yourself:
0 800 30 86 87
Евгения Коновальца, 44б 01133, Киев, Украина
Понедельник - Пятница: 9:00 - 18:00
Сб - Вс: по вызову

Контакты: +380 44 499 86 87
0 800 30 86 87 (бесплатно)
E-mail: info@imp-clinic.com