Енджерікс В – вакцина проти гепатиту В. Виробництво Бельгія.

12.07.2022

Гепатит B — інфекційне захворювання вірусної природи з переважним ураженням печінки. Протікає у гострій та хронічній формі.

  • Гостра інфекція гепатиту В є короткочасним захворюванням, яке може призвести до лихоманки, стомлюваності, втрати апетиту, нудоти, блювоти, жовтяниці (пожовтіння шкіри або очей, темна сеча, випорожнення глинистого кольору), болі в м’язах, суглобах
  • Хронічна інфекція гепатиту В — це хронічне захворювання, яке виникає, коли вірус гепатиту залишається в організмі людини. У більшості людей, у яких розвивається хронічний гепатит В, немає симптомів, але він все ж таки дуже небезпечний і може призвести до пошкодження печінки (цирозу), раку печінки та смерті. Хронічно інфіковані люди можуть передавати вірус гепатиту В  іншим, навіть якщо вони самі не почуваються хворими або не виглядають хворими.
Гепатит В

Гепатит поширюється при попаданні крові, сперми або інших біологічних рідин, інфікованих вірусом гепатиту В, в організм людини, який не інфікований. Люди можуть заразитися через:

 • Народження (якщо вагітна хвора на гепатит В, її дитина може заразитися)
 • Спільне використання предметів, таких як бритви або зубні щітки з інфікованою людиною.
 • Контакт із кров’ю або відкритими виразками інфікованої людини
  Секс із інфікованим партнером
 • Спільне використання голок, шприців чи іншого обладнання для ін’єкцій наркотиків
 • Вплив крові від голки чи інших гострих інструментів

Більшість людей, щеплених вакциною проти гепатиту В, мають довічний імунітет.

Як відбувається вакцинація?

 

Щеплення від гепатиту В – Енджерікс В – перша у світі рекомбінантна вакцина. Препарат складається з очищеного поверхневого антигену вірусу гепатиту В (HBsAg). Вакцина призначена для дітей (10 мкг) та дорослих (20 мкг). Імуногенність вакцини висока. Схема вакцинації складається з 3 щеплень (0-1-6 місяців), а для дітей, які народилися від матерів-носіїв гепатиту А проводиться 4-кратна схема (0-1-2-12 міс.). У дітей вакцину вводять у чотириголовий м’яз стегна (середня третина стегна), а у дорослих у дельтоподібний м’яз (плечо). Ін’єкція в сідницю нині не практикується. Допустимо підшкірне введення. Внутрішньовенне введення категорично протипоказане.

 

Активна імунізація дітей і дорослих проти гепатиту В проводиться в першу чергу для осіб, які піддаються ризику зараження цим вірусом.

 

Енджерікс B може запобігати також зараження гепатитом D, у разі коінфекції дельта-агентом.

Вартість

300 грн

Engerix B

Енджерікс В

 

Виробник: СSmithKline Beecham Biologicals (Бельгія)

Форма випуску: 10 мкг/0,5 мл, доза для дітей віком від 16 років і дорослих – 20 мкг/1 мл. Суспензія для ін’єкцій у вигляді білуватої, слабо опалесцентної рідини; при відстоюванні розділяється на 2 шари: верхній – безбарвна прозора рідина і нижній – гелеподібний білий осад, що легко розбивається при струшуванні.

Склад: 1 доза (0.5 мл) вакцини містить 10 мкг рекомбінантного поверхневого антигену вірусу гепатиту В
Енджерікс В суспензія для ін’єкцій для дорослих:
1 доза (1 мл) вакцини містить 20 мкг рекомбінантного поверхневого антигену вірусу гепатиту В

Протипоказання:

 • Підвищена чутливість до компонентів.
 • Гострі та тяжкі захворювання, а також тяжкі інфекційні захворювання, що супроводжуються лихоманкою. За наявності інфекційного захворювання у легкій формі імунізація може бути проведена одразу після нормалізації температури тіла.
 • Декомпенсовані стани серцево-судинної та легеневої систем

Можливі реакції:

 • Почервоніння
 • Ущільнення у місці введення
 • Гарячка, стомлюваність
 • Висип, кропив’янка
 • Нудота, блювання, діарея

Побічні реакції на препарат зустрічаються менш ніж у 1% щеплених.

Інструкція із застосування Енджерікс В:

 • Перед проведенням вакцинації потрібна консультація лікаря
 • За календарем профілактичних щеплень діти вакцинуються від гепатиту на першому році життя.
 • Перша доза вакцини вводиться у перші 12 годин життя, друга доза – у місячному віці, третя – у 6 місяців.
 • Застосування вакцини немає чіткої прив’язки до віку. Важливо дотримуватись схеми та термінів вакцинації. Якщо схема порушена (значно подовжено інтервали між введенням доз вакцини), то вакцинацію необхідно провести заново.
 • Планова ревакцинація після завершеної схеми проводиться кожні 10 років під контролем рівня захисних антитіл у сироватці.
 • Вакцину Енджрікс можна вводити одночасно з усіма препаратами для щеплень в один день, в різні ділянки тіла, за винятком вакцини БЦЖ.
 • Введення кількох вакцин в один день не є надлишковим навантаженням на імунітет.
Відгуки: Усі Лікар Послуга
Алёна AlyonaАлёна Alyona
29.07.2021
Все супер !Качественно и профессионально ,рекомендую всем кто ценит комфорт !
Читати весь відгук
Karina SkorobruhKarina Skorobruh
02.07.2021
Всем советую даную клинику. Хочу оставить отзыв в первую очередь о враче-гинекологе Личной Ирине Васильевне. Это профессионал и мастер своего дела, а так же безумно приятный человек. Ирина очень квалифицированный специалист и с уверенностью могу ее рекомендовать всем. В Киеве посещала много клиник и врачей-гинекологов и каждый раз у меня было много вопросов после приемов и зачастую оставалась не довольной. И когда попала к Ирине, поняла, что наконец-то нашла своего специалиста ( грамотного и квалифицированного), к которому буду всегда идти. Хочу отметить что всегда получала рекомендации и ответы на свои вопросы так же удаленно и в 12 ночи :) Личные приемы приходят вообще всегда на высшем уровне. Если не знаете к какому врачу-гинекологу идти на осмотр или с женскими проблемами - смело можете обращаться к этому специалисту.
Читати весь відгук
Анастасия БутенкоАнастасия Бутенко
02.07.2021
Очень хорошая клиника. Отзывчивый персонал. Качественное медицинское обслуживание
Читати весь відгук
Nicholas DayNicholas Day
30.06.2021
Послуга: Педіатрія
Couldn’t speak more highly of the team here. Brought our four year old daughter here this past weekend from outside of Kyiv and they got her healthy again. From Dr. Julia and Dr. Soroosh providing first-rate pediatric support for our daughter, to the attentive, professional, and kid-whispering nursing staff, we got top-class care all the way through. Definitely don’t want to have to come back, but if we need them I feel better knowing they’re around.
Читати весь відгук
Тетяна КопчаТетяна Копча
26.06.2021
Ми дуже задоволені обстеженням. Дякуємо за якість діагностичних послуг. В медичному центрі панує спокійна атмосфера, ввічливий персонал, якісне обстеження, кваліфіковані лікарі, новітнє обладнання. Бажаємо IMP Clinic процвітання.
Читати весь відгук
Виталий МарчукВиталий Марчук
26.05.2021
Послуга: Медкоміссія
Всем работникам Royal Caribbean, настоятельно рекомендую проходить медобследование в этом центре. Абсолютно все на два уровня выше, в сравнении с Архимедом в Одессе, ни очередей, ни стресса!!! Всем добра и здоровья
Читати весь відгук
Подивитись усі відгуки Написати відгук
м. Київ
вул. Є.Коновальця, 44
метро Печерська