Переваги

IMP Clinic – це не просто клініка. Це місце, у якому Ви почуватиметеся як удома. Тут Вам допоможуть запобігти можливим проблемам зі здоров’ям, а також швидко й ефективно впоратися з наявними. Наша місія – покращувати якість життя пацієнтів.

Працюємо 24/7/365.

Ми цінуємо час своїх пацієнтів, тому всі послуги Ви зможете отримати швидко й в одному місці в будь-який час: удень і вночі, у будні, свята та вихідні дні.

Практикуємо лише доказову медицину, використовуючи міжнародні протоколи лікування.

Пропонуємо послуги для всієї родини.

У нас Ви зможете отримати будь-які види медичних послуг як для дорослих, так і для дітей, від первинної консультації до діагностики й хірургічних втручань.

Пояснюємо діагнози, призначення та складні медичні терміни простими й зрозумілими словами.

Не призначаємо зайвого.

Ми не співпрацюємо з фармакологічними компаніями. Наші пацієнти отримують лише найефективніше та необхідне лікування, спрямоване на швидке одужання.

Знаходимо підхід до кожного пацієнта й цінуємо культурну індивідуальність.

Розмовляємо понад 10 мовами.

Усі працівники клініки, починаючи з адміністратора й закінчуючи головним лікарем, володіють англійською мовою, а багато хто – двома-трьома іноземними мовами. Для нас не існує мовних і культурних бар’єрів, адже наша мета – зрозуміти й допомогти кожному.

Розв’язуємо проблеми комплексно.

Як багатопрофільні фахівці наші лікарі пропонують найвищий рівень амбулаторної та швидкої медичної допомоги.

Проводимо медкомісії для моряків.

IMP Clinic – єдиний медичний центр у Києві, акредитований для проведення таких медкомісій (Royal Caribbean, NCL OGUK). Процедура займе лише дві години, і готові документи Ви зможете забрати того ж дня.

Працюємо безпосередньо з більшістю українських і міжнародних страхових компаній, зокрема за системою прямого розрахунку.

Нам довіряють

IMP Clinic отримала кредит довіри в багатьох іноземних посольств і представництв. Багато років вони довіряють нам турботу про своє здоров’я. Також ми проводимо для них виїзні вакцинації, щорічні профогляди, забір матеріалів для аналізів, дослідження та консультації, і навіть удома.

Нашими клієнтами та партнерами стали посольства:

  • Посольство Японії
  • Посольство Німеччини
  • Посольство Індонезії
  • Посольство Пакістана
  • Посольство Індії
  • Посольство Малайзії
  • Посольство Ірана та інші

Ми пишаємось тим, що зуміли зібрати усіх найкращих професіоналів разом! І тим, що наші пацієнти довіряють нам своє здоров’я протягом всіх цих років.

 
Відгуки: Усі Лікар Послуга
Алёна AlyonaАлёна Alyona
29.07.2021
Все супер !Качественно и профессионально ,рекомендую всем кто ценит комфорт !
Читати весь відгук
Karina SkorobruhKarina Skorobruh
02.07.2021
Всем советую даную клинику. Хочу оставить отзыв в первую очередь о враче-гинекологе Личной Ирине Васильевне. Это профессионал и мастер своего дела, а так же безумно приятный человек. Ирина очень квалифицированный специалист и с уверенностью могу ее рекомендовать всем. В Киеве посещала много клиник и врачей-гинекологов и каждый раз у меня было много вопросов после приемов и зачастую оставалась не довольной. И когда попала к Ирине, поняла, что наконец-то нашла своего специалиста ( грамотного и квалифицированного), к которому буду всегда идти. Хочу отметить что всегда получала рекомендации и ответы на свои вопросы так же удаленно и в 12 ночи :) Личные приемы приходят вообще всегда на высшем уровне. Если не знаете к какому врачу-гинекологу идти на осмотр или с женскими проблемами - смело можете обращаться к этому специалисту.
Читати весь відгук
Анастасия БутенкоАнастасия Бутенко
02.07.2021
Очень хорошая клиника. Отзывчивый персонал. Качественное медицинское обслуживание
Читати весь відгук
Nicholas DayNicholas Day
30.06.2021
Послуга: Педіатрія
Couldn’t speak more highly of the team here. Brought our four year old daughter here this past weekend from outside of Kyiv and they got her healthy again. From Dr. Julia and Dr. Soroosh providing first-rate pediatric support for our daughter, to the attentive, professional, and kid-whispering nursing staff, we got top-class care all the way through. Definitely don’t want to have to come back, but if we need them I feel better knowing they’re around.
Читати весь відгук
Тетяна КопчаТетяна Копча
26.06.2021
Ми дуже задоволені обстеженням. Дякуємо за якість діагностичних послуг. В медичному центрі панує спокійна атмосфера, ввічливий персонал, якісне обстеження, кваліфіковані лікарі, новітнє обладнання. Бажаємо IMP Clinic процвітання.
Читати весь відгук
Виталий МарчукВиталий Марчук
26.05.2021
Послуга: Медкоміссія
Всем работникам Royal Caribbean, настоятельно рекомендую проходить медобследование в этом центре. Абсолютно все на два уровня выше, в сравнении с Архимедом в Одессе, ни очередей, ни стресса!!! Всем добра и здоровья
Читати весь відгук
Подивитись усі відгуки Написати відгук
м. Київ
вул. Є.Коновальця, 44
метро Печерська