Сімейна медицина

Сімейна медицина – це медична спеціальність, яка забезпечує безперервну й усебічну медичну допомогу людині та її родині незалежно від віку, статі та захворювання.

Не варто забувати, що від вірусних, бактеріальних і паразитарних інфекцій можуть страждати всі члени сім’ї. У таких випадках потрібен індивідуальний підхід, адже не існує універсальної схеми лікування, придатної для всіх.

Сімейні лікарі IMP Clinic

Нашою клінікою володіє та керує Доктор Роберто Кіспе (Dr. Quispe Roberto, MD), сімейний лікар вищої категорії.

IMP Clinic обладнана сучасною апаратурою для діагностики та лікування складних клінічних випадків. У нас здійснюють прийом лише висококласні фахівці, які дотримуються принципів доказової та інтегративної медицини. Чимало працівників пройшли навчання та практику або набули досвіду роботи в Європі, Скандинавії та США.

Усі наші сімейні лікарі мультидисциплінарні та мультилінгвальні (володіють кількома іноземними мовами), мають глибокі знання та навички в різних сферах медицини, надають первинну, комплексну й інтегративну медичну допомогу завдяки знанню суміжних дисциплін, як-от: алергологія, ендокринологія, неврологія, хірургія, гастроентерологія, гінекологія, пульмонологія, урологія, травматологія, кардіологія, УЗД тощо. А стикаючись із серйозними й складними випадками, направляють пацієнтів на консультацію до наших вузькопрофільних фахівців. 80 % захворювань можна запобігти ще на етапі візиту до сімейного лікаря.

В IMP Clinic сімейний лікар приймає 24/7. Хоч би в який час доби Вам знадобилася консультація фахівців, ми готові допомогти. Також у нас є послуга виїзду сімейного лікаря та лікаря-педіатра додому.

НАПРЯМИ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ В IMP CLINIC

ПРОФІЛАКТИКА

Регулярні огляди в сімейного лікаря допоможуть Вам зберегти здоров’я та запобігти хворобам.

КОМПЛЕКСНИЙ ДОГЛЯД

Сімейні лікарі навчені надавати допомогу людям будь-якого віку, від народження до кінця життя, а також мають різнобічні знання, тому можуть лікувати широкий спектр хвороб. Тож сімейний лікар – найкращий вибір для сімей, які хочуть, щоб усі їхні медичні потреби можна було задовольнити в одному місці.

КООРДИНОВАНИЙ ДОГЛЯД

Якщо Ви захворіли, сімейний лікар допоможе Вам впоратися з хворобою, а в разі необхідності направить Вас до вузькопрофільних фахівців. Навігація в системі охорони здоров’я може збити з пантелику й розчарувати, але сімейний лікар завжди на передовій: він координуватиме Ваше лікування та виступить у ролі Вашого захисника.

ДОГЛЯД ХРОНІЧНИХ ЗАХВАРЮВАНЬ

Сімейний лікар також може бути Вашим партнером у лікуванні хронічних і тривалих захворювань, як-от діабет, хвороби серця, астма тощо.

БЕЗПЕРЕРВНИЙ ДОГЛЯД

Система первинної медико-санітарної допомоги, ґрунтована на постійних контактах між лікарем і пацієнтом, дає найкращі результати для здоров’я пацієнтів, збільшує їхню задоволеність, зменшує кількість госпіталізацій і знижує витрати на охорону здоров’я. Крім того, за довгострокових відносин із пацієнтами лікар добре знає Вас, а також Вашу сімейну й медичну історію, що допомагає приймати найкращі для Вас медичні рішення.

Чому саме сімейний лікар?

У всьому світі страхові компанії зазвичай вимагають, щоб люди спочатку відвідували сімейного лікаря, бо він має у своєму розпорядженні обладнання для діагностики будь-яких проблем і за необхідності порекомендує лікування у вузькопрофільного фахівця.

Сімейні лікарі IMP Clinic мають великий досвід виявлення та лікування поширених захворювань. Ці фахівці лікують усю сім’ю, тож знають сімейний медичний анамнез, що полегшує діагностику деяких симптомів і станів пацієнтів. Адже сімейні лікарі шукають ознаки хвороби, які й не подумає шукати той, хто незнайомий із сімейним анамнезом.

Неможливо скласти повний перелік захворювань, які лікують сімейні лікарі IMP Clinic. Але Ви можете бути впевнені: наші фахівці нададуть медичну допомогу всій Вашій родині під одним дахом.

Неважливо, болить у Вас душа чи тіло, неважливо, яким є Ваш вік і стать, якою мовою Ви розмовляєте, ранок зараз чи глибока ніч, – ласкаво просимо до IMP Clinic! У нас Ви завжди знайдете розуміння, турботу й високоякісну медичну допомогу 24/7.

Ми також надаємо повний спектр якісних лабораторних й інструментальних діагностичних послуг, як-от:

  • повний спектр лабораторних досліджень, зокрема експрес-тести на вагітність, ВІЛ, вірусні гепатити, цукровий діабет, наркотики, вірусні інфекції, стрептококову інфекцію, тропонін, VDRL тощо;
  • повний спектр функціональної діагностики, зокрема електрокардіографія, ехокардіографія, ультразвукова доплерографія судин верхніх і нижніх кінцівок, судин головного мозку, аудіометрія, спірометрія, холтерівське моніторування ЕКГ, 24-годинне моніторування артеріального тиску, дослідження функції зовнішнього дихання з медикаментозними пробами, ультразвукове дослідження суглобів, м’яких тканин, внутрішніх органів, ЕЕГ, ЕМГ тощо;
  • цілодобовий доступ до всіх видів радіологічних досліджень, зокрема до КТ та МРТ, сцинтиграфія різних органів і систем, усього тіла, щитоподібної залози, паращитоподібних залоз, гепатобіліарної системи та кісток скелета, перфузійна сцинтиграфія легенів і головного мозку, ПЕТ/КТ, однофотонна емісійна комп’ютерна томографія, поєднана з рентгенівською комп’ютерною томографією (ОФЕКТ/КТ).
Відгуки:УсіЛікарПослуга
Алёна AlyonaАлёна Alyona
29.07.2021
Все супер !Качественно и профессионально ,рекомендую всем кто ценит комфорт !
Читати весь відгук
Karina SkorobruhKarina Skorobruh
02.07.2021
Всем советую даную клинику. Хочу оставить отзыв в первую очередь о враче-гинекологе Личной Ирине Васильевне. Это профессионал и мастер своего дела, а так же безумно приятный человек. Ирина очень квалифицированный специалист и с уверенностью могу ее рекомендовать всем. В Киеве посещала много клиник и врачей-гинекологов и каждый раз у меня было много вопросов после приемов и зачастую оставалась не довольной. И когда попала к Ирине, поняла, что наконец-то нашла своего специалиста ( грамотного и квалифицированного), к которому буду всегда идти. Хочу отметить что всегда получала рекомендации и ответы на свои вопросы так же удаленно и в 12 ночи :) Личные приемы приходят вообще всегда на высшем уровне. Если не знаете к какому врачу-гинекологу идти на осмотр или с женскими проблемами - смело можете обращаться к этому специалисту.
Читати весь відгук
Анастасия БутенкоАнастасия Бутенко
02.07.2021
Очень хорошая клиника. Отзывчивый персонал. Качественное медицинское обслуживание
Читати весь відгук
Nicholas DayNicholas Day
30.06.2021
Послуга: Педіатрія
Couldn’t speak more highly of the team here. Brought our four year old daughter here this past weekend from outside of Kyiv and they got her healthy again. From Dr. Julia and Dr. Soroosh providing first-rate pediatric support for our daughter, to the attentive, professional, and kid-whispering nursing staff, we got top-class care all the way through. Definitely don’t want to have to come back, but if we need them I feel better knowing they’re around.
Читати весь відгук
Тетяна КопчаТетяна Копча
26.06.2021
Ми дуже задоволені обстеженням. Дякуємо за якість діагностичних послуг. В медичному центрі панує спокійна атмосфера, ввічливий персонал, якісне обстеження, кваліфіковані лікарі, новітнє обладнання. Бажаємо IMP Clinic процвітання.
Читати весь відгук
Виталий МарчукВиталий Марчук
26.05.2021
Послуга: Медкоміссія
Всем работникам Royal Caribbean, настоятельно рекомендую проходить медобследование в этом центре. Абсолютно все на два уровня выше, в сравнении с Архимедом в Одессе, ни очередей, ни стресса!!! Всем добра и здоровья
Читати весь відгук
Подивитись усі відгуки Написати відгук
м. Київ
вул. Є.Коновальця, 44
метро Печерська