Застрахованим

Як отримувати лікування, якщо у Вас є медична страховка?

IMP Clinic працює з міжнародними й українськими страховими компаніями, і з багатьма з них за прямим взаєморозрахункомЦе означає, що страхова компанія сплатить  безпосередньо у клініку за надані Вам медичні послуги  (згідно з умовами вашого страхового полісу).

Усе, що Вам треба зробити, – записуючись на прийом, повідомити нашому адміністратору, що Ви маєте медичну страховку, і не забути в день візиту до лікаря взяти із собою страховий поліс. Ми зв’яжемося з Вашою страховою, повідомимо про Ваш візит і запитаємо гарантію на оплату. Ви отримаєте ефективну медичну допомогу максимально комфортно.

А якщо ми не працюємо з Вашою страховою за прямим взаєморозрахунком, то підготуємо для Вас усі необхідні документи, щоб Ви отримали відшкодування витрат згідно з полісом.

Страхові компанії, із якими ми працюємо:

 

Медичні страховки

Переваги медичного страхування складно переоцінити. Передусім воно дає відчуття безпеки та впевненість у тому, що за будь-якого невідкладного випадку Ви отримаєте медичну допомогу найвищої якості в найкращих приватних медичних центрах. До того ж Вам не доведеться непокоїтися через вартість послуг, адже страхова компанія покриє всі витрати за Вас. А оформивши міжнародну страховку, Ви будете захищені в будь-якому куточку світу.

 

Українські та міжнародні страхові компанії

В IMP Clinic Ви можете отримати медичні послуги як за міжнародною, так і за українською страховкою, і наведена нижче інструкція актуальна для них обох.

Вам треба:

  • Записуючись на прийом, повідомити адміністратору, що Ви маєте страховку, уточнити, яку саме, і продиктувати номер поліса.
  • Самостійно зв'язатися зі своєю страховою компанією, повідомити про запланований візит до нашої клініки та запросити гарантійний лист про оплату послуг.
  • Уточнити у страхової відсоток покриття витрат, чи треба Вам платити франшизу, які послуги покриває Ваш поліс, а які ні.
  • Під час Вашого візиту ми також зв'язуємося з Вашою страховою та повідомляємо про Ваше відвідання клініки для реєстрації страхового випадку, дотримуючись конфіденційності. Із багатьма страховими компаніями ми працюємо за системою прямої оплати. Якщо з Вашою страховою ми не працюємо за прямим взаєморозрахунком, Вам доведеться оплатити рахунок самостійно, а ми підготуємо для Вас усі необхідні документи, щоб Ви отримали відшкодування витрат згідно з полісом.

Як придбати медичну страховку?

Як Ви вже переконалися, медичне страхування має безліч переваг. Тому IMP Clinic пропонує міжнародні страховки будь-якого типу, від стандартного покриття до покриття витрат на ведення вагітності та пологів за кордоном.

Переходьте на сайт нашого партнера компанії Global Prime Medicare, щоб отримати докладнішу інформацію та замовити медичну.

Також, щоб оформити міжнародну медичну страховку або з`ясувати подробиці, звертайтеся за електронною поштою до нашого страхового агента в США: robertk@blasig.com.ua. 

Наша мета – забезпечити індивідуальний підхід кожному пацієнтові, зробити візит до лікаря максимально комфортним та ефективним.

Відгуки:УсіЛікарПослуга
Алёна AlyonaАлёна Alyona
29.07.2021
Все супер !Качественно и профессионально ,рекомендую всем кто ценит комфорт !
Читати весь відгук
Karina SkorobruhKarina Skorobruh
02.07.2021
Всем советую даную клинику. Хочу оставить отзыв в первую очередь о враче-гинекологе Личной Ирине Васильевне. Это профессионал и мастер своего дела, а так же безумно приятный человек. Ирина очень квалифицированный специалист и с уверенностью могу ее рекомендовать всем. В Киеве посещала много клиник и врачей-гинекологов и каждый раз у меня было много вопросов после приемов и зачастую оставалась не довольной. И когда попала к Ирине, поняла, что наконец-то нашла своего специалиста ( грамотного и квалифицированного), к которому буду всегда идти. Хочу отметить что всегда получала рекомендации и ответы на свои вопросы так же удаленно и в 12 ночи :) Личные приемы приходят вообще всегда на высшем уровне. Если не знаете к какому врачу-гинекологу идти на осмотр или с женскими проблемами - смело можете обращаться к этому специалисту.
Читати весь відгук
Анастасия БутенкоАнастасия Бутенко
02.07.2021
Очень хорошая клиника. Отзывчивый персонал. Качественное медицинское обслуживание
Читати весь відгук
Nicholas DayNicholas Day
30.06.2021
Послуга: Педіатрія
Couldn’t speak more highly of the team here. Brought our four year old daughter here this past weekend from outside of Kyiv and they got her healthy again. From Dr. Julia and Dr. Soroosh providing first-rate pediatric support for our daughter, to the attentive, professional, and kid-whispering nursing staff, we got top-class care all the way through. Definitely don’t want to have to come back, but if we need them I feel better knowing they’re around.
Читати весь відгук
Тетяна КопчаТетяна Копча
26.06.2021
Ми дуже задоволені обстеженням. Дякуємо за якість діагностичних послуг. В медичному центрі панує спокійна атмосфера, ввічливий персонал, якісне обстеження, кваліфіковані лікарі, новітнє обладнання. Бажаємо IMP Clinic процвітання.
Читати весь відгук
Виталий МарчукВиталий Марчук
26.05.2021
Послуга: Медкоміссія
Всем работникам Royal Caribbean, настоятельно рекомендую проходить медобследование в этом центре. Абсолютно все на два уровня выше, в сравнении с Архимедом в Одессе, ни очередей, ни стресса!!! Всем добра и здоровья
Читати весь відгук
Подивитись усі відгуки Написати відгук
м. Київ
вул. Є.Коновальця, 44
метро Печерська