Педіатрія

Педіатр в IMP Clinic – це не тільки фахівець вищої категорії, який є професіоналом своєї професії, а й дуже чуйний лікар, який знаходить підхід навіть до самих маленьких пацієнтів. Наші педіатри стежать за здоров’ям дитини від самого народження до повноліття. До них ви можете звернутися з будь-яких питань, починаючи з грудного вигодовування, вакцинації до медичних оглядів для садочків та шкіл.

Ми завжди поруч і готові допомогти 24/7

Якщо в дитини виникли будь-які ознаки вірусної чи бактеріальної інфекції. Наші лікарі проведуть найретельнішу діагностику й тестування. А якщо Ви не можете приїхати до клініки, наш черговий лікар приїде до Вас сам. Він огляне дитину вдома та за необхідності візьме аналізи. Якщо потрібна госпіталізація, ми госпіталізуємо Вас із малюком до IMP Clinic. Наші фахівці виїжджають у будь-які райони Києва й області.

У випадках коли захворювання складне і серйозне – ми направляємо дитини на консультацію вузьких фахівців і все дослідження організовуємо для Вас самі.

Дитина та її здоров’я – найбільша цінність для батьків, тому в IMP Clinic до лікування малюків ставляться максимально відповідально. Наш підхід багатопрофільний, а наші фахівці послуговуються лише доказовою медициною та міжнародними протоколами лікування. Ми проти призначення непотрібних медикаментів, заліковування та залякування.

Безперервне навчання фахівців – стандарт IMP Clinic. Наші педіатри продовжують опановувати тонкощі медицини, підвищують кваліфікацію та набувають нових знань і навичок у своїй сфері, адже медицина не стоїть на місці.

IMP Clinic – це місце, у кому ви почуватиметеся  безпечно й комфортно.

 

 
Відгуки:УсіЛікарПослуга
Алёна AlyonaАлёна Alyona
29.07.2021
Все супер !Качественно и профессионально ,рекомендую всем кто ценит комфорт !
Читати весь відгук
Karina SkorobruhKarina Skorobruh
02.07.2021
Всем советую даную клинику. Хочу оставить отзыв в первую очередь о враче-гинекологе Личной Ирине Васильевне. Это профессионал и мастер своего дела, а так же безумно приятный человек. Ирина очень квалифицированный специалист и с уверенностью могу ее рекомендовать всем. В Киеве посещала много клиник и врачей-гинекологов и каждый раз у меня было много вопросов после приемов и зачастую оставалась не довольной. И когда попала к Ирине, поняла, что наконец-то нашла своего специалиста ( грамотного и квалифицированного), к которому буду всегда идти. Хочу отметить что всегда получала рекомендации и ответы на свои вопросы так же удаленно и в 12 ночи :) Личные приемы приходят вообще всегда на высшем уровне. Если не знаете к какому врачу-гинекологу идти на осмотр или с женскими проблемами - смело можете обращаться к этому специалисту.
Читати весь відгук
Анастасия БутенкоАнастасия Бутенко
02.07.2021
Очень хорошая клиника. Отзывчивый персонал. Качественное медицинское обслуживание
Читати весь відгук
Nicholas DayNicholas Day
30.06.2021
Послуга: Педіатрія
Couldn’t speak more highly of the team here. Brought our four year old daughter here this past weekend from outside of Kyiv and they got her healthy again. From Dr. Julia and Dr. Soroosh providing first-rate pediatric support for our daughter, to the attentive, professional, and kid-whispering nursing staff, we got top-class care all the way through. Definitely don’t want to have to come back, but if we need them I feel better knowing they’re around.
Читати весь відгук
Тетяна КопчаТетяна Копча
26.06.2021
Ми дуже задоволені обстеженням. Дякуємо за якість діагностичних послуг. В медичному центрі панує спокійна атмосфера, ввічливий персонал, якісне обстеження, кваліфіковані лікарі, новітнє обладнання. Бажаємо IMP Clinic процвітання.
Читати весь відгук
Виталий МарчукВиталий Марчук
26.05.2021
Послуга: Медкоміссія
Всем работникам Royal Caribbean, настоятельно рекомендую проходить медобследование в этом центре. Абсолютно все на два уровня выше, в сравнении с Архимедом в Одессе, ни очередей, ни стресса!!! Всем добра и здоровья
Читати весь відгук
Подивитись усі відгуки Написати відгук
м. Київ
вул. Є.Коновальця, 44
метро Печерська