Щеплення від гепатиту B

Гепатит B — це потенційно небезпечне для життя інфекційне захворювання печінки, що викликається ДНК-вірусом. Може протікати у хронічній та гострій формі. Передається статевим шляхом гематогенно, від матері до дитини при народженні. Гарантований захист від гепатиту B мають тільки вакциновані особи, які раніше перехворіли. У решті випадків при контакті людини з вірусом відбувається інфікування та розвиток захворювання, яке часом призводить до формування цирозу печінки.

Для профілактики гепатиту B рекомендується пройти повну вакцинацію. Як правило, дітей прищеплюють одразу після появи на світ. Однак вакцинуватися від гепатиту можна в будь-якому віці.

Насамперед провести вакцинацію проти гепатиту В рекомендовано людям у дорослому віці, які перебувають у групі ризику. До них відносяться:

 • Медичні працівники, співробітник медичних лабораторій, що контактують із біоматеріалами
 • Пацієнти, які постійно проходять процедури гемодіалізу та переливання крові
 • Особи, які планують короткочасне або довготривале перебування в регіонах, які страждають на епідемію гепатиту B
 • Пацієнти, які планують оперативні втручання, травмуючі інструментальні обстеження, об’ємні косметологічні та стоматологічні процедури
 • Особи, які захоплюються татуюваннями, ін’єкційною косметологією та пірсингом
 • Люди, які ведуть безладне сексуальне життя
 • Пацієнти, які страждають від наркотичної та алкогольної залежностей

Запишись на вакцинацію прямо зараз

Чому варто зробити щеплення в IMP clinic:

 • Ми використвуємо вакцини лише світових фармацевтичних лідерів: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія), Sanofi Pasteur (Франція), Pfizer Manufacturing Belgium NV(Бельгія), Merck Sharp & Dohme, Corp. (США), Green Cross Corp. (Південна Корея).
 • Ми гарантуємо дотримання правил «холодового ланцюга» (температурний режим +2°C – +8°C). Бо для транспортування вакцин використовуємо холодильні камери. А для їх зберігання – холодильники з контролем температури, що підключені до джерела безперебійного живлення.
 • Складаємо індивідуальний графік вакцинації для кожного, враховуючи особливості організму.
 • Проводимо моніторинг загального стану протягом 30 хвилин після процедури.
 • Надаємо можливість бронювати наступну дозу вакцини.
 • А вартість вакцинації включає консультацію лікаря перед процедурою

Наші вакцини від гепатиту B:

Вакцина: Енджерікс В

 

Показання: Специфічна профілактика вірусного гепатиту B показана всім групам населення, не щепленим раніше.

Схема вакцинації:

 • дорослим від 18 до 55 років, не щепленим раніше, за схемою 0-1-6 місяців (1-я доза – в момент початку вакцинації, 2-я доза – через 1 місяць після 1-ї щеплення, 3-тя доза – через 6 місяців від початку вакцинації).
 • У виняткових обставинах, що вимагають швидкого розвитку профілактичного відповіді на імунізацію може застосовуватися екстрена схема вакцинації 0-7-21 день. При застосуванні даної схеми через 12 місяців після першого щеплення повинна бути проведена четверта вакцинація.
 • Пацієнти з порушеннями функції нирок, що знаходяться на гемодіалізі (16 років і старше) включає чотириразове введення подвоєних доз (40 мкг) – 0-1-2-6 міс.
 • Особи, випадково які зазнали ризику інфікування
  рекомендується схема вакцинації 0-1-2-12 міс. Першу дозу вакцини слід вводити одночасно з імуноглобуліном проти гепатиту В, при цьому ін’єкції здійснюють в різні ділянки тіла.

Ревакцинація
Необхідність ревакцинації у здорових осіб, які отримали повний курс первинної вакцинації, не встановлена. Необхідність проведення ревакцинації у пацієнтів із порушеною імунною системою відповіддю і пацієнтів, які перебувають на гемодіалізі, визначається результатами серологічних досліджень.

Вартість вакцини: 470 грн

Вакцина: Твінрикс

 

Показання: специфічна профілактика вірусного гепатиту A та В, хронічні захворювання печінки.

Схема вакцинації:

 • дорослим від 18 до 55 років, не щепленим раніше, за схемою 0-1-6 місяців (1-я доза – в момент початку вакцинації, 2-я доза – через 1 місяць після 1-ї щеплення, 3-тя доза – через 6 місяців від початку вакцинації).
 • У виняткових обставинах, що вимагають швидкого розвитку профілактичного відповіді на імунізацію може застосовуватися екстрена схема вакцинації 0-7-21 день. При застосуванні даної схеми через 12 місяців після першого щеплення повинна бути проведена четверта вакцинація вакциною від гепатиту В (Енджерікс).

Вартість вакцини: 1900 грн

Інші послуги

Відгуки: Усі Лікар Послуга
Алёна AlyonaАлёна Alyona
29.07.2021
Все супер !Качественно и профессионально ,рекомендую всем кто ценит комфорт !
Читати весь відгук
Karina SkorobruhKarina Skorobruh
02.07.2021
Всем советую даную клинику. Хочу оставить отзыв в первую очередь о враче-гинекологе Личной Ирине Васильевне. Это профессионал и мастер своего дела, а так же безумно приятный человек. Ирина очень квалифицированный специалист и с уверенностью могу ее рекомендовать всем. В Киеве посещала много клиник и врачей-гинекологов и каждый раз у меня было много вопросов после приемов и зачастую оставалась не довольной. И когда попала к Ирине, поняла, что наконец-то нашла своего специалиста ( грамотного и квалифицированного), к которому буду всегда идти. Хочу отметить что всегда получала рекомендации и ответы на свои вопросы так же удаленно и в 12 ночи :) Личные приемы приходят вообще всегда на высшем уровне. Если не знаете к какому врачу-гинекологу идти на осмотр или с женскими проблемами - смело можете обращаться к этому специалисту.
Читати весь відгук
Анастасия БутенкоАнастасия Бутенко
02.07.2021
Очень хорошая клиника. Отзывчивый персонал. Качественное медицинское обслуживание
Читати весь відгук
Nicholas DayNicholas Day
30.06.2021
Послуга: Педіатрія
Couldn’t speak more highly of the team here. Brought our four year old daughter here this past weekend from outside of Kyiv and they got her healthy again. From Dr. Julia and Dr. Soroosh providing first-rate pediatric support for our daughter, to the attentive, professional, and kid-whispering nursing staff, we got top-class care all the way through. Definitely don’t want to have to come back, but if we need them I feel better knowing they’re around.
Читати весь відгук
Тетяна КопчаТетяна Копча
26.06.2021
Ми дуже задоволені обстеженням. Дякуємо за якість діагностичних послуг. В медичному центрі панує спокійна атмосфера, ввічливий персонал, якісне обстеження, кваліфіковані лікарі, новітнє обладнання. Бажаємо IMP Clinic процвітання.
Читати весь відгук
Виталий МарчукВиталий Марчук
26.05.2021
Послуга: Медкоміссія
Всем работникам Royal Caribbean, настоятельно рекомендую проходить медобследование в этом центре. Абсолютно все на два уровня выше, в сравнении с Архимедом в Одессе, ни очередей, ни стресса!!! Всем добра и здоровья
Читати весь відгук
Подивитись усі відгуки Написати відгук
м. Київ
вул. Є.Коновальця, 44
метро Печерська