Щеплення від грипу

Багато хто вважає вакцинацію від грипу непотрібною та необов’язковою процедурою. При цьому щорічно від ускладнень цього вірусу у світі вмирає кількасот тисяч людей. Навіщо ж наражати себе на такий ризик, якщо від захворювання можна захиститися?

В нашій клініці IMP Clinic проводиться кампанія з вакцинації від грипу. Для імунізації ми застосовуємо сучасну вакцину «GC Flu Quadrivalent» (“Джісі Флю Квадривалент”, Південна Корея). Ця вакцина від грипу відрізняються високим рівнем безпеки та довела свою ефективність.

Середина та кінець осені, початок зими – «улюблений» грипом час. Якщо ви ще прищепилися, рекомендуємо зробити це якнайшвидше, адже організму потрібно 2-3 тижні на формування імунітету.

Запишись на вакцинацію прямо зараз

Чому варто зробити щеплення в IMP clinic:

  • Ми використвуємо вакцини лише світових фармацевтичних лідерів: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія), Sanofi Pasteur (Франція), Pfizer Manufacturing Belgium NV(Бельгія), Merck Sharp & Dohme, Corp. (США), Green Cross Corp. (Південна Корея).
  • Ми гарантуємо дотримання правил «холодового ланцюга» (температурний режим +2°C – +8°C). Бо для транспортування вакцин використовуємо холодильні камери. А для їх зберігання – холодильники з контролем температури, що підключені до джерела безперебійного живлення.
  • Складаємо індивідуальний графік вакцинації для кожного, враховуючи особливості організму.
  • Проводимо моніторинг загального стану протягом 30 хвилин після процедури.
  • Надаємо можливість бронювати наступну дозу вакцини.
  • А вартість вакцинації включає консультацію лікаря перед процедурою

Принцип дії вакцини від грипу

Щеплення від грипу — це препарат, що містить ослаблені штами вірусів або їх частки. Оскільки вірус грипу постійно мутує, щороку розробляють нові комбінації штамів – ця робота проводиться фахівцями ВООЗ.

При введенні вакцини в організмі запускається процес вироблення власних захисних сил. У результаті в людини формується імунітет, який допоможе у боротьбі з істинним вірусом грипу. «Захист» після щеплення від грипу триває 6–12 місяців.

Сучасні щеплення – це інактивовані препарати, які мають низьку реактогенність, тому ймовірність того, що вакцина спровокує захворювання вкрай низька. Рідко виникають загальні та місцеві реакції у вигляді підвищення температури до 37–37,5 °С, нежиті, запаморочення, хворобливості та почервоніння у місці ін’єкції. Найчастіше ці стани проходять самостійно через 1–3 діб після вакцинації.

Слід розуміти, що щеплення не дає стовідсоткової гарантії того, що ви не занедужаєте на грип. Однак у тих, хто вакцинований, захворювання протікає легше, а ризик ускладнень суттєво нижчий.

Вакцина коштує 550 грн

Передвакційна консультація лікаря в подарунок!

Інші послуги

Відгуки:УсіЛікарПослуга
Алёна AlyonaАлёна Alyona
29.07.2021
Все супер !Качественно и профессионально ,рекомендую всем кто ценит комфорт !
Читати весь відгук
Karina SkorobruhKarina Skorobruh
02.07.2021
Всем советую даную клинику. Хочу оставить отзыв в первую очередь о враче-гинекологе Личной Ирине Васильевне. Это профессионал и мастер своего дела, а так же безумно приятный человек. Ирина очень квалифицированный специалист и с уверенностью могу ее рекомендовать всем. В Киеве посещала много клиник и врачей-гинекологов и каждый раз у меня было много вопросов после приемов и зачастую оставалась не довольной. И когда попала к Ирине, поняла, что наконец-то нашла своего специалиста ( грамотного и квалифицированного), к которому буду всегда идти. Хочу отметить что всегда получала рекомендации и ответы на свои вопросы так же удаленно и в 12 ночи :) Личные приемы приходят вообще всегда на высшем уровне. Если не знаете к какому врачу-гинекологу идти на осмотр или с женскими проблемами - смело можете обращаться к этому специалисту.
Читати весь відгук
Анастасия БутенкоАнастасия Бутенко
02.07.2021
Очень хорошая клиника. Отзывчивый персонал. Качественное медицинское обслуживание
Читати весь відгук
Nicholas DayNicholas Day
30.06.2021
Послуга: Педіатрія
Couldn’t speak more highly of the team here. Brought our four year old daughter here this past weekend from outside of Kyiv and they got her healthy again. From Dr. Julia and Dr. Soroosh providing first-rate pediatric support for our daughter, to the attentive, professional, and kid-whispering nursing staff, we got top-class care all the way through. Definitely don’t want to have to come back, but if we need them I feel better knowing they’re around.
Читати весь відгук
Тетяна КопчаТетяна Копча
26.06.2021
Ми дуже задоволені обстеженням. Дякуємо за якість діагностичних послуг. В медичному центрі панує спокійна атмосфера, ввічливий персонал, якісне обстеження, кваліфіковані лікарі, новітнє обладнання. Бажаємо IMP Clinic процвітання.
Читати весь відгук
Виталий МарчукВиталий Марчук
26.05.2021
Послуга: Медкоміссія
Всем работникам Royal Caribbean, настоятельно рекомендую проходить медобследование в этом центре. Абсолютно все на два уровня выше, в сравнении с Архимедом в Одессе, ни очередей, ни стресса!!! Всем добра и здоровья
Читати весь відгук
Подивитись усі відгуки Написати відгук
м. Київ
вул. Є.Коновальця, 44
метро Печерська