Ведення вагітності і пологи

Ваша вагітність протікатиме ще легше разом з IMP Clinic.
Піклуючись про Вас, ми створили спеціальний пакет послуг «Ведення вагітності і пологи», щоб у цей період Ви могли ні про що не хвилюватися.

Ведення вагітності з IMP Clinic – це повний набір лабораторних тестів, консультацій і досліджень для максимального контролю за станом здоров’я і майбутньої мами, і малюка. IMP Clinic пропонує комплексний підхід до ведення вагітності, що відповідає всім основним стандартам і рекомендаціям Міністерства охорони здоров’я України та Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). Супровід вагітності здійснюється під контролем досвідчених акушерів-гінекологів.

Придбати пакет і стати на облік Ви можете з перших тижнів вагітності. А якщо Ви вже в середині строку, ми перерахуємо вартість спеціально для Вас.

Послуги надаються в доброзичливій, комфортній атмосфері, прийоми здійснюються за індивідуальним графіком, без черг, у зручний для Вас час.

Наш пакет передбачає всі обов’язкові лабораторні тести, консультації як акушера-гінеколога, так і вузьких фахівців. А ще перебування в денному стаціонарі та транспортування до клініки, якщо в ньому буде потреба. Також до пакета послуг належать пологи. IMP Clinic дає можливість як самостійних, так і партнерських або сімейних пологів. Ми знаємо, якою важливою є підтримка в таку хвилину, тож створюємо для наших пацієнтів максимальний комфорт.

 

Після народження малюка мама з дитиною перебувають у комфортабельній індивідуальній палаті, де їх забезпечують усім необхідним. На найближчі два місяці передбачені візити до нашого педіатра на випадок потреби в консультації щодо догляду за немовлям, стану його здоров’я або грудного вигодовування.

IMP Clinic – міжнародний медичний центр, тож у нас можливі пологи як для громадян України, так і для іноземців. В останньому разі ми можемо взяти на себе підготовку всіх необхідних документів.

Комплексний пакет для майбутніх мам містить

  • абсолютно всі необхідні лабораторні дослідження,
  • діагностику й консультації,
  • 48 годин перебування в стаціонарі під час вагітності (за необхідності),
  • транспортування в клініку (за необхідності)
  • і самі пологи.

Пакет передбачає також 6 консультацій педіатра для вашого малюка.

Пакет послуг «Ведення вагітності і пологи» можна придбати цілком або частково, оплативши лише ведення вагітності, якщо Ви ще не визначилися з пологовим будинком.

Вагітність і пологи минуть спокійно й комфортно з нашими акушерами-гінекологами.

Ціна пакета:28 000 грн

Інші послуги

Відгуки:УсіЛікарПослуга
Алёна AlyonaАлёна Alyona
29.07.2021
Все супер !Качественно и профессионально ,рекомендую всем кто ценит комфорт !
Читати весь відгук
Karina SkorobruhKarina Skorobruh
02.07.2021
Всем советую даную клинику. Хочу оставить отзыв в первую очередь о враче-гинекологе Личной Ирине Васильевне. Это профессионал и мастер своего дела, а так же безумно приятный человек. Ирина очень квалифицированный специалист и с уверенностью могу ее рекомендовать всем. В Киеве посещала много клиник и врачей-гинекологов и каждый раз у меня было много вопросов после приемов и зачастую оставалась не довольной. И когда попала к Ирине, поняла, что наконец-то нашла своего специалиста ( грамотного и квалифицированного), к которому буду всегда идти. Хочу отметить что всегда получала рекомендации и ответы на свои вопросы так же удаленно и в 12 ночи :) Личные приемы приходят вообще всегда на высшем уровне. Если не знаете к какому врачу-гинекологу идти на осмотр или с женскими проблемами - смело можете обращаться к этому специалисту.
Читати весь відгук
Анастасия БутенкоАнастасия Бутенко
02.07.2021
Очень хорошая клиника. Отзывчивый персонал. Качественное медицинское обслуживание
Читати весь відгук
Nicholas DayNicholas Day
30.06.2021
Послуга: Педіатрія
Couldn’t speak more highly of the team here. Brought our four year old daughter here this past weekend from outside of Kyiv and they got her healthy again. From Dr. Julia and Dr. Soroosh providing first-rate pediatric support for our daughter, to the attentive, professional, and kid-whispering nursing staff, we got top-class care all the way through. Definitely don’t want to have to come back, but if we need them I feel better knowing they’re around.
Читати весь відгук
Тетяна КопчаТетяна Копча
26.06.2021
Ми дуже задоволені обстеженням. Дякуємо за якість діагностичних послуг. В медичному центрі панує спокійна атмосфера, ввічливий персонал, якісне обстеження, кваліфіковані лікарі, новітнє обладнання. Бажаємо IMP Clinic процвітання.
Читати весь відгук
Виталий МарчукВиталий Марчук
26.05.2021
Послуга: Медкоміссія
Всем работникам Royal Caribbean, настоятельно рекомендую проходить медобследование в этом центре. Абсолютно все на два уровня выше, в сравнении с Архимедом в Одессе, ни очередей, ни стресса!!! Всем добра и здоровья
Читати весь відгук
Подивитись усі відгуки Написати відгук
м. Київ
вул. Є.Коновальця, 44
метро Печерська