Виклик лікаря додому

У IMP Clinic усі фахівці доступні 24/7, незалежно від часу доби, свят і вихідних.

Ви можете розраховувати на наших лікарів у будь-якій екстреній ситуації, коли потрібна термінова медична допомога чи немає можливості приїхати до клініки самостійно. Просто зателефонуйте нам, опишіть ситуацію – і ми підготуємо все необхідне для надання невідкладної допомоги у Вас вдома або в IMP Clinic.

У нас можна викликати додому сімейного лікаря, хірурга, педіатра і навіть медсестру. А в разі потреби до вас приїде будь-хто з фахівців IMP Clinic.

Комфорт наших пацієнтів понад усе, тому в будь-який день, у будь-який час доби наш черговий фахівець надасть допомогу прямо у Вас вдома, адже це не лише швидше, але й безпечніше для Вас. А якщо знадобиться госпіталізація чи додаткова діагностика, ми негайно організуємо транспортування до клініки.

Виклик лікаря додому передбачає:

  • візит сімейного лікаря, педіатра або хірурга;
  • консультацію та огляд;
  • постановку діагнозу;
  • призначення лікування;
  • взяття матеріалу для аналізів (за необхідності);
  • ЕКГ (за необхідності);
  • УЗД (за необхідності).

Також у нас можна викликати додому медсестру. Вона необхідна, коли треба здати лабораторні аналізи, але немає можливості приїхати до клініки. Крім того, наші медсестри ставлять крапельниці вдома та чергують у Вас скільки треба, щоб Ви були спокійні та почувалися в безпеці.

В IMP Clinic можна скористатися послугою ПЛР-тесту на Covid-19 із виїздом фахівця до Вас. Безпека наших пацієнтів понад усе!

Відгуки:УсіЛікарПослуга
Алёна AlyonaАлёна Alyona
29.07.2021
Все супер !Качественно и профессионально ,рекомендую всем кто ценит комфорт !
Читати весь відгук
Karina SkorobruhKarina Skorobruh
02.07.2021
Всем советую даную клинику. Хочу оставить отзыв в первую очередь о враче-гинекологе Личной Ирине Васильевне. Это профессионал и мастер своего дела, а так же безумно приятный человек. Ирина очень квалифицированный специалист и с уверенностью могу ее рекомендовать всем. В Киеве посещала много клиник и врачей-гинекологов и каждый раз у меня было много вопросов после приемов и зачастую оставалась не довольной. И когда попала к Ирине, поняла, что наконец-то нашла своего специалиста ( грамотного и квалифицированного), к которому буду всегда идти. Хочу отметить что всегда получала рекомендации и ответы на свои вопросы так же удаленно и в 12 ночи :) Личные приемы приходят вообще всегда на высшем уровне. Если не знаете к какому врачу-гинекологу идти на осмотр или с женскими проблемами - смело можете обращаться к этому специалисту.
Читати весь відгук
Анастасия БутенкоАнастасия Бутенко
02.07.2021
Очень хорошая клиника. Отзывчивый персонал. Качественное медицинское обслуживание
Читати весь відгук
Nicholas DayNicholas Day
30.06.2021
Послуга: Педіатрія
Couldn’t speak more highly of the team here. Brought our four year old daughter here this past weekend from outside of Kyiv and they got her healthy again. From Dr. Julia and Dr. Soroosh providing first-rate pediatric support for our daughter, to the attentive, professional, and kid-whispering nursing staff, we got top-class care all the way through. Definitely don’t want to have to come back, but if we need them I feel better knowing they’re around.
Читати весь відгук
Тетяна КопчаТетяна Копча
26.06.2021
Ми дуже задоволені обстеженням. Дякуємо за якість діагностичних послуг. В медичному центрі панує спокійна атмосфера, ввічливий персонал, якісне обстеження, кваліфіковані лікарі, новітнє обладнання. Бажаємо IMP Clinic процвітання.
Читати весь відгук
Виталий МарчукВиталий Марчук
26.05.2021
Послуга: Медкоміссія
Всем работникам Royal Caribbean, настоятельно рекомендую проходить медобследование в этом центре. Абсолютно все на два уровня выше, в сравнении с Архимедом в Одессе, ни очередей, ни стресса!!! Всем добра и здоровья
Читати весь відгук
Подивитись усі відгуки Написати відгук
м. Київ
вул. Є.Коновальця, 44
метро Печерська